Morský Koník ponúka prietor a technickú podporu pre predajcov, tvorcov, handmade fanúšikov, pekárov, cukrárov, pestovateľov. Vytvorili sme portál s jasnou víziou, ktorú sa postupne snažíme napĺňať.

Výzva na doplnenie údajov

Správne a dôkladné vyplnenie osobných či firemných registračných údajov, je základom spokojnosti, úspechu a vzájomnej spolupráce. Radi by sme vás preto poprosili o doplnenie si chýbajúcich údajov do svojho profilu.

Všetky údaje zatiaľ nie sú povinné, preto je možno lákavé otvoriť si obchodík za pár sekúnd bez zbytočného zdržiavania. Pravda je však taká, že vyplnenie týchto údajov považujeme za prirodzené aj bez výzvy a príkazu. Chceme byť priateľskí a ako spätnú väzbu očakávame férový prístup :-)

Čo je vo vašom profile dôležité?

E-mail

Okrem mena, priezviska, nicku či názvu obchodíka, je to správne zadaná emailová adresa. Váš email slúži ako prihlasovací údaj a bez jeho korektného zadania sa vám profil nepodarí otvoriť.

Komunikácia a správne a načas odoslané notifikácie prebehnú taktiež iba v prípade platnej e-mailovej adresy.

POZOR!

Kontrolujte si pravideľne svoju mailovú schránku a ak je preplnená, zbavte sa prebytočných mailov. Vyhnete sa tak zbytočným nedorozumeniam z nejasnej a zlyhávajúcej komunikácie.

Telefónne číslo

Číslo vášho mobilného telefónu je dôležité. Nie je nutné obávať sa nechcených telefonátov a posúvania vášho čísla ďalej. U nás je vaše číslo v bezpečí. Výzva na doplnenie mobilného čísla vychádza výlučne z komunikačných potrieb pri prípadnom zlyhaní e-mailovej komunikácie a notifikácií. Už čoskoro plánujeme zaviesť nálepku "overený predajca", kde prebehne overenie telefónu prostredníctvom sms.

Váš obchodík sa tak stane zárukou spoľahlivosti pre potenciálnych kupujúcich. Vaši zákazníci získajú dobrý pocit zo seriózneho obchodíka, ako aj celého nášho portálu. Všetko so všetkým totiž súvisí :-)

Pár viet o sebe

Vo svojom profile máte priestor na predstavenie seba i svojho obchodíka. Ak napíšete pár viet o sebe, priblížite sa tak k svojim zákazníkom. Využite tento priestor originálne a jedinečne, iba tak sa odlíšite od iných predajcov.

Korešpondečná adresa a fakturačné údaje

Platná a správne zadaná adresa je povinný a nevyhnutný údaj tak pre predávajúcich, ako aj pre kupujúcich.

V prípade predaja na živnosť je nutné uviesť všetky fakturačné údaje. O Zákonom daných pravidlách predaja na živnosť, možných zvýhodnení, ale aj povinností, sa dočítate v našom nasledujúcom blogu.

Záleží nám na férovom prístupe a komunikácii

Naše dobré meno úzko súvisí s vašou komunikáciou. Ako? Radi vám to vysvetlíme. Aby obchodík prebehol ku spokojnosti všetkých zúčastnených strán, musí byť dodržaná správna komunikácia. Komunikácia je zároveň základný kameň, na ktorom môžete vybudovať svoje dobré meno. Znamená to proces od potvrdenia objednávky, reagovania na prípadné pripomienky, vyhotovenia a odoslania tovaru v súlade s vašimi dodacími lehotami, informovanie o platbe aj o odoslaní. Odoslaním balíčka však vaša práca nekončí. Komunikujte ďalej, overte si, či zákazník zásielku obdržal a či je s vašou prácou spokojný. Získate tak spätnú väzbu a referencie.

"Neexistuje totiž lepšia reklama ako spokojný zákazník"

handmade

Všetky vaše osobné údaje sú spracované a uchovávané v súlade s Pravidlami pre Ochranu osobných údajov.