Mačkin MAJER
Občianske združenie MAČKIN MAJER, IČO: 50733320, vzniklo dňa 10. februára 2017 (VVS/1–900/90–506 85) ako prirodzené pokračovanie našich predchádzajúcich niekoľkoročných aktivít zameraných na pomoc túlavým a týraným zvieratám.

Poskytujeme dlhodobý azyl pre mačičky a viaceré u nás čakajú aj na svoj trvalý domov. Informácie o nich nájdete na našom webe: www.mackinmajer.sk

Pre prevzaté zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť a kastrácie chápeme ako prevenciu ďalšieho neželaného rozmnožovania.
Info
Rating predajcu
Orientačné poštovné: od 3,90 €
(viac informácií)

Ceny za doručenie

Slovenská pošta (platba vopred) - 3,90 €

Kuriérska služba (platba vopred) - 3,90 €

Cena za doručenie bude pripočítaná k cene objednávky
Poštovné od: 3,90 €

Drevená vtáčia búdka

15 €

Drevená vtáčia búdka

15 €

Kvalitná vtáčia búdka – sýkorník na zavesenie v záhrade, s otvorom vyhovujúcim pre sýkorku veľkú, sýkorku belasú, brhlíka a muchárika.
Búdky sú vyrábané presne podľa požiadaviek skúsených ornitológov, sú suché, teplé, ideálne pre malé vtáčie bábätká, odolné voči poveternostným vplyvom. Odporúčame búdky vešať do výšky minimálne 2,5m a ideálne na šikmo pribitý veľký klinec (stromu to nevadí) , alebo na konár tak, aby sa ku búdke nemohol dostať po konároch predátor.
Pre túto istú príčinu na búdkach nemajú byť bidielka pred vletovým otvorom. Uľahčili by ste predátorom prístup k mláďatkám. Pri prílete sa vtáky zachytávajú na stene búdky, ktorá je práve z tohto dôvodu drsná, neohobľovaná. Búdky je vhodné vešať ešte pred obdobím hniezdenia, aby si vtáky na ne zvykli. Pokiaľ zavesíte búdky pred zimou, alebo počas zimy, budú ich sýkorky využívať na prespávanie počas chladných a veterných zimných nocí. Pri každej búdke, je potrebné myslieť aj na to, že ju treba po skončení hniezdenia na jeseň vyčistiť a odstrániť zbytky starého hniezda.

K búdke prikladáme aj „návod na obsluhu“.

  • Spôsob výroby: Opracovanie
  • Téma: Zero Waste, Eco friendly, Zima
  • Štýl: Animal Cruelty Free, BIO, Earth friendly, Nature
  • Materiál: Drevo
  • Počet kusov v ponuke: neobmedzene
  • Dostupnosť: ihneď
Spôsob doručenia: Slovenská pošta , Kuriérska služba , Osobný odber/odvoz
Spôsob platby: Vopred, prevodom na účet , Osobne, v hotovosti